צ'אט בוט בפייסבוק

עם רק 300,000 צ'אט-בוטים בפייסבוק החיים כרגע, עכשיו זה זמן מצוין לשפר את אסטרטגיית השיווק שלך בפייסבוק באמצעות צ'ט-בוט. כרגע יש הרבה הייפ סביב פייסבוק, ונשארים רק כמה חודשים עד להשקתו הרשמית, זה עדיין רעיון טוב להתנסות בזה.

כאמור לעיל

שימוש בבוט של פייסבוק מסנג'ר דומה לשיווק בדוא"ל, אך במקום להשתמש בדוא"ל, השתמש בהודעות פייסבוק. פירוש הדבר שכל מי שמדבר עם הצ'ט-בוט של הדף שלך יתווסף כ"איש קשר של מסנג'ר של פייסבוק ", כלומר יעקוב אחריך. ישנן דרכים רבות לשלוח ניוזלטרים – הודעות בסגנון קבוצת מנויים, הנקראות פיצוצי צ'אט תוכן. עכשיו שהקמת בוט צ'אט במסנג'ר של פייסבוק כדי להגדיל את הכנסותיך, אנו רוצים להודיע לך אם עליך להשתמש בבוט שלך בשילוב עם פורמטים אחרים של פרסום.

אתה יכול להוסיף את הבוט שלך למסנג'ר של פייסבוק כדי להשתמש בחוויית פייסבוק כדי לערב את משתמשי הקצה שלך. אם אינך רוצה שהבוטים שלך יהיו נגישים בפייסבוק, תוכל להסיר אותם מפייסבוק.

היותך מאמץ מוקדם לבוטים של פייסבוק מסנג'ר בענף שלך ייתן לך יתרון גדול כמשווק. בנה בוט מסנג'ר של פייסבוק לעסק שלך היום וקצר את הפירות כאשר העסק הופך למיינסטרים.

עליך להקצות את חשבון המפתח שלך ולחבר את הבוט שלך בפייסבוק לדף הפייסבוק שלך. מפתחים יכולים להירשם לפייסבוק כאפליקציית פייסבוק אם הם רוצים להוסיף את הבוט, או להירשם לפייסבוק.

פייסבוק מציעה כפתור מסנג'ר המוטבע באתר שלך כדי לאפשר למשתמשים להתחיל שיחת מסנג'ר עם הבוט שלך בלחיצה אחת.

אם הרובוטים של פייסבוק מסנג'ר הגיוניים לעסק שלך

השלב הבא הוא לבחור את הפתרון הנכון עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך. אחד הדברים הטובים ביותר בשימוש בבוט מסנג'ר של פייסבוק הוא שמכיוון שהוא עובד 24/7, אתה יכול לקפוץ ולהשתלט עליו גם אם אתה לא במחשב או בטלפון כאשר הלקוח שלך פותח בשיחה עם הצ'אט-בוט שלך. אתה הופך את המותג שלך לפרואקטיבי על ידי כך שאתה זמין בכל עת ושואל את המשתמשים אם הם זקוקים לעזרה.
למידע מורחב אודות צ'אט בוט בפייסבוק וצאט בוט יש לגלוש לאתר chatbot.co.il

היכנס לפייסבוק כמפתח אפליקציית פייסבוק שאליה ברצונך להוסיף את הבוט שלך ופעל לפי השלבים לפריסת ה- FB Bot שלך בעמוד הפייסבוק שנבחר

בקטע "הגדר", לחץ על האפשרות "פרוס בוט" בעמוד הפייסבוק ואז לחץ על "עקוב אחרי" בפינה השמאלית העליונה של הדף למידע נוסף על הפריסה.

דף הפייסבוק הוא שמו האמיתי של הבוט שלך, כולל השם והתמונה המופיעים כאשר מישהו משוחח עם הבוט ב- Messenger Messenger. בוט המסנג'ר של פייסבוק הוא גם תוכנית שמשולבת במסנג'ר של פייסבוק ומתקשרת עם מיליארדי משתמשיה מדי חודש.

כמו צ'ט-בוטים אחרים

פייסבוק הופכת את הרובוטים שלה לחזקים ותוכל להוסיף אותם לאתר שלך כדי לענות על שאלות ולקיים אינטראקציה עם לקוחות. ניתן ליצור צ'ט-בוטים, עסקיים או אישיים, במגוון פלטפורמות כולל פייסבוק מסנג'ר, טוויטר, גוגל + ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

בפירוט הקצר הזה תוכלו לראות מה מציעים הרובוטים של פייסבוק מסנג'ר ומה המשתמשים יכולים ליצור בכל פלטפורמה

לסיום, למד כיצד להשתמש בבונה הצ'טבוט של פייסבוק כדי ליצור בוט לדף החברה שלך. כדי להטמיע אב טיפוס של צ'טבוט שתכננתם, אתם זקוקים לכישורים של מפתח.

הצ'אט-בוטים של פייסבוק מסנג'ר מאפשרים לך להפוך את השאלות הנפוצות ביותר למענה ולענות על כל השאלות שיש ללקוחות שלך. בנוסף לדמות תקשורת בזמן אמת באמצעות צ'אט חי, הרובוטים של פייסבוק מסנג'ר יכולים גם להציע כלים ועזרה אחרים.

סיכומים שלב אחר שלב מאפשרים לך ליצור בינה מלאכותית

כולל מילות מפתח מוגדרות מראש ותשובות מוגדרות מראש. זה מבוסס על אותה מערכת בה משתמשת פייסבוק כדי ללמד את הבינה המלאכותית שלה (AI). הדבר הנהדר בבוטים שניתן לבנות במסנג'ר של פייסבוק הוא שהם נוצרים באמצעות מנוע המוח והבוט של פייסבוק, שיכול להפוך שפה טבעית לנתונים מובנים. מפתחים יכולים להזין בו שיחות לדוגמה של מנוע בוט, והוא ילמד כיצד להתמודד עם שיחות דומות בעצמו. זה מאפשר לך להיות הרבה יותר גמיש מאשר ה- API הרשמי של פייסבוק לבוטים, שמאפשר רק תקשורת ישירה אחת – אחת – עם הבוט.

משתמשי פייסבוק מסנג'ר הם חלק גדול מתעשיית המסחר האלקטרוני הצרכני

וחיבור הקהל שלכם בפייסבוק לבוטים מסנג'ר הוא זכייה מוחלטת. אם אתה רוצה לתקשר עם הלקוחות שלך, בניית מסנג'ר של פייסבוק היא הרבה יותר זולה מבניית האפליקציה הסלולרית שלך. WP Chatbot מקל על צ'ט עם מבקרים באתר, וזה מאוד שימושי אם אינך מחובר כמבקר באתר בפייסבוק. פייסבוק מציעה מדריך נהדר כיצד להגדיר אחד כזה, אך לאלו מכם שיודעים לתכנת, תוכלו למעשה לבנות את הבוט המסנג'ר של פייסבוק משלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?